Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Enes Gül - Bugün kim yanımda

Bugün kim yanımda

Seni özlemeyeceğim Yırtılmış o beraberliğimizi gösteren fotoğraflar Seni özlemeyeceğim, Başkaların beni özlemediği gibi. Bir gün konuşurken arkadaşımlarla, “Özledim seni” diyeceğime inanma. Eskide kalmış o laflarım, O zamanlar daha sen ve bana olan sevgin ile yanındaydın... Şimdi bana anlat: Bugün kim yanımda...
Enes Gül

Okunma Sayısı
Toplam: 159
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 23.01.2020

Etiket: Özlemek Aşk Kalp Enes Sevda Laflar Sözler Ağır
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.