Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Nadir Mermer - Başlıksız

Başlıksız

Sen biniyorsun sanki benim cizdigim her gemiye Sanki sen varsin her okudugum siirin içinde Sanki sen cikiyorsun her meridvenin basindan Sen varsin baktigim her köşede Yoruldun mu acaba heryerde olmaktan Bre gafil cik git artik aklimdana Severim seni yoksa git artik basimdan
Nadir Mermer

Okunma Sayısı
Toplam: 166
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 28.02.2020

Etiket: Aşk sevgi yaşam hayat kadın erkek Sevda ölüm kıskançlık
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook
DİĞER ŞİİRLERİ

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.