Bilgi! 1 Ağustos 2019 tarihi itibariyle sitemizdeki tüm istatistik bilgileri (şiir okunma ve beğenme dahil) yedekli bir şekilde sıfırlanacaktır.
Duyuru! Resmi Youtube kanalımız açılmıştır. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız. Sesli şiirlerinizi yayınlatmak ve göndermek için İLETİŞİM'e geçiniz.
Bilgi! Hesap bilgilerinde İsim ve Soyisim kısımları gerçek olmayan kullanıcıların şiir yayınlama yetkileri bilgilerini düzenleyip İLETİŞİM kısmından bilgi verene kadar DURURULMUŞTUR.
Önemli! Yenilenen alt yapı sistemi nedeni ile üyeliksiz (2016 yılı öncesi) eklenen şiirlere ait yazar bilgisi bulunmamaktadır. Şahsınıza ait şiirleri yeni hesap açtıktan sonra İLETİŞİM veya CANLI DESTEK kısmından ileterek hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz.
Sistem güncellenmiştir
Halim Camgoz - Firavunların Zûlmü

Firavunların zûlmü

Firavunların zülmü dünyayı yıkarmış Babalar Şehit yavrular yetim analar ağlarmış nereye gidiş nereye böyle müslümanı gaflet uykusu sarmış müslümanın kalbini vehn yarmış bu dunya kimlere kalmış nereye bu gidiş nereye böyle sanmaki zülm devam eder hep böyle her kışın bir baharı varmış kiminin kalbi kararmış kiminin insanlığı sararmış köpeklerin kardeşligi aralarına kemik atılana kadarmış

Halim Camgoz

Okunma Sayısı : 297
Yayınlanma : 6.08.2018

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook