Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Nadir Anayurt - Hatirla..
HATIRLA..
hatırla geçen günleri sakın unuttum deme hala yüreğimde acısı hayatıma attığın çelme.. hatırla geçen günleri eğer vicdanın varsa dönüp arkama bakmam seninde yüreğin yansa.. hatırla geçen günleri azmı bekledim kapında gönlümde fıtınalar kopardın yaktın ömrümü narında.. ANKARA 29.07.2015
Nadir Anayurt

Okunma Sayısı : 124
Yayınlanma : 30.07.2015

Etiket: Yok


Yazar Hakkında
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.