Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
YAZAR HAKKINDA Mesaj Gönder
Şair Güney Utkun Kimdir?

Güney Utkun

Biyografi 348
Güney UtkunGÜNEY UTKUN, 17 Nisan 1989’da Şanlıurfa’da doğdu. Öğrenim hayatı Siverek’te başlayan yazar, ilkokulu Ahmed Arif İlköğretim Okulu’nda, ortaöğrenimini Siverek Mustafa Kemal Lisesi’nde tamamladı. Liseyi bitirdikten sonra ara vermeden 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü’ne yerleşti. 2010 – 2011 yılları arasında aynı fakültede eğitim alanında tezsiz yüksek lisans yaptı. 2013 yılında Adıyaman Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İlköğretim Bölümü’nde yüksek lisansa başladı. Halen Millî Eğitim Bakanlığı’nda görev yapan yazar, ilk romanı Aşk-ı Rana ile büyük bir beğeni topladı. Yeni eseri Şaire Ayrılık romanıyla geniş bir okuyucu kitlesine ulaştı.
 

Yazara Ait Şiirler

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.