Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
YAZAR HAKKINDA Mesaj Gönder
Şair Muhammed Ökmen Kimdir?

Muhammed Ökmen

Biyografi 312
Muhammed Ökmen2010 yılında ortaokul. Mezunu oldum okulu bıraktım aileme bakmak ve. Çalışıp evime ekmek getirme zorunda kaldım 2009 yılında kardeşimi kaybettim vefat etti ondan sonra daha çok acıklı şiirler şarkı sözleri yazmaya başladım tabi ozanlar pvc işinde inşaat işinde çalışarak aileme bakıyordum halende bakıyorum hayattan aldığım acılı dertli anılarımdan alıntı yaparak şiir ve şarkı sözleri yazmaya başladım NOT:ŞARKI SÖZÜ VE ŞİİR SÖZÜ DAHA Bİ ÇOK GERÇEK HAYATTAN ALINMIŞ YAZILMIŞ HİKAYELER ROMANLAR VE DAHA FAZLASI İÇİN İRTİBAT 05550747621 DEN ULAŞIN YADA [email protected] dan imeil atın
 

Yazara Ait Şiirler

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.