Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
YAZAR HAKKINDA Mesaj Gönder
Şair Halil Türkoğlu Kimdir?

Halil Türkoğlu

Biyografi 1294
Halil Türkoğluosmaniye ilinin düziçi ilçesinde dogdum. 17 senedir şiir yazıyorum.

ben niye her gün daha kötüye dogru yol alıyorum ilginç .....aha dibine geldim diyorum bi bakıyorum ....diple dipdibeyim .......beni aynalarda kesmiyor ......artık sarhoşluğu şaraba öğretmem lazım .......bu gök önceden masmavi değil miydi ? .......nerede duruyorum acaba .......ayakkabılarım yırtılmış mı bakmam lazım .......ama bu ipliklerde hep kördügüm ....... Çözemiyorum .......yürüdüm müde bütün kuşlar havalanıyor ......sanki benim onlardan daha çok kanatlarım var ......Hey dost !! bu gönül efkar meyhanesi .....sen bir yudumcuk al diyeceğimde .... Yudumun bile var bir dibi ......Hey dost !! Hem melek hem şeytan nasıl olur .....bir gör ....hemde o cennet gibi bir ovada nasıl koşturuyor bir pis döl ......buna sence hakkı var mı ? Biz yaşıyoruz da öyle işte .....suda biraz göründün mü esas sen gör ......biri bozuyor illa bizi .......hayatımızda daireler çiziyoruz sürekli Ey gönül unut kendini ...... Bugünde bak dumanlı ve yakmadan geçti ......ateşin elleri soğuk olmalı .......Halil Türkoğlu
 

Yazara Ait Şiirler

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.