Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
YAZAR HAKKINDA Mesaj Gönder
Şair Yılmaz Bektaş Kimdir?

Yılmaz Bektaş

Biyografi 257
Yılmaz Bektaş1971 İstanbul doğumluyum. Havacılık sektöründe çalışıyorum. 1990 ların başında kasa bir dönem şiir yazmıştım. İşimin sağladığı avantaj ile 10 yılı aşkın bir süredir fotoğrafla ilgileniyorum. Pandemiden sonra tekrar yazmaya başladım , Şiirlerimin çoğu pandemiden sonra kaleme alınmıştır. İnstagram (@ylmzbkts)ve Facebook ve YouTube(Yilmaz Bektas) hesaplarımda kendi şiir ve fotoğraflarımdan oluşturduğum sesli videolarıma ulaşabilirsiniz. Geniş bir coğrafyadan , insana, doğaya , mimariye ve gökyüzüne dair fotoğraflarımı ve oluşturduğum sesli videoları beğeneceğinizi umuyorum .
 

Yazara Ait Şiirler

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.