Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
YAZAR HAKKINDA Mesaj Gönder
Şair Hasan Sezer Taşan Kimdir?

Hasan Sezer Taşan

Biyografi 195
Hasan Sezer TaşanDaha önce inşaat sektöründe 2 yıllık bir çalışma geçmişim oldu, bunun ardından bir "eğitim, danışmanlık, proje ve bilişim" şirketinde 2 ay boyunca ofisboy olarak çalıştım, Hacettepe Üniversitesi Türk Halkbilim bölümünde okuyorum, hafta sonları garson-komi olarak çalışmaktayım. Yazılım, üç boyutlu tasarım, çizim, elektronik devreler, pic, arm ve arduino programlama ile ilgili temel düzeyde bilgilerim var. Öykü, şiir, fabl, deneme gibi yazın türlerinde kendimi ifade etmeye çalışıyorum, umarım gelişebilirim.
 

Yazara Ait Şiirler

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.