Bilgilendirme! Gmail hesaplarına şifre sıfırlama veya yeni kayıtta bilgilendirme mailleri gitme sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
YAZAR HAKKINDA Mesaj Gönder
Şair Burak Dadaş Kimdir?

Burak Dadaş

Biyografi 1019
Burak DadaşErzurum doğumlu olan Dadaş , 2016 'da Vali Vefik Kitapçıgil İlkokulundan mezun olduktan sonra 2016 - 2018 yılları arası Hava Meydan Komutanlığı 75. Yıl İlköğretim okulunda eğitim gördü . 2019 - 2020 eğitim yılında 19 Mayıs Ortaokulunda okuyan Dadaş , büyük başarılara imza attı .

      Etkileyici diksiyon ve hitabeti ile dikkat çeken şair , iletişim
alanında 6 sertifikaya sahip . 9 kez katıldığı şiir okuma ve 5 kez katıldığı şiir yazma yarışmaların hepsinde dereceyle ayrılan Dadaş, 50’den fazla programda görevli oldu . İl genelinde 4 kez sunuculuk yapan ve defalarca şiir okuyan usta şair başarılarına devam ediyor . Yetenekleri sadece şiir ve iletişim alanında sınırlı kalmayan şair ; matematik , teknoloji , spor ve edebiyat alanındaki birikimiyle dikkatleri üstüne topluyor. 2019 -2020 senelerinde youtube da edit , yazılım ve teknolojik ürün tanıtım videoları çeken Dadaş , bu süreçte yurt dışında faaliyet gösteren Senbono ve Zeblaze markalarının yurt içinde sponsorluğunu almıştır .  Şair sosyal platformlarda “ azref “ mahlası ile karşımıza çıkmasıyla dikkat çekiyor .

       Dadaş , 4 yıldır Yakutiye Anadolu İmamhatip Lisesinde eğitim görmektedir . Okuluyla özdeşleşen ve okulunun ana yüzlerinden olan şairimize eğitim ve sosyal hayatında başarılar diliyoruz .


“Şiirlerin aktifliği bir süreliğine kapatılmıştır. “
 

Yazara Ait ŞiirlerBu kullanıcıya ait şiir bulunmamaktadır.

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.