Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Kazım Doğan - Bana Dönmüşsün

Bana Dönmüşsün

Bana Dönmüşsün.Girdim kapıdan içerikokun kalmış odanın içinde, vazoya bir demet gül koymuşsun birde. Bana dönmüşsün yeniden, Belli ki yeni gitmişsin yetişemedim. Birde kağıda gül resmi çizipseni seviyorum aşkım, seni çok özledim geldim yoktun üzüldümhoşça kal aşkım demişsin. çay bardağında ruj izlerin duruyor, epey de sigara içmişsin, kül tablasında sigaran taze sönmüş, koştum arkandan yetişirim diye, yetişemedim. Gitmişsin gecenin karanlığında kaybolarak, ışıksız sokaklardan süzülerek, cebini aradım kapalıydı cebin, evini aradım kızın çıktı gelmemiştin, nerdesin be güzelim nerdesin? Bilmem hangi meçhullerdesin, hangi yerdesin? Bende seni çok özledim. Çaresiz aramayı bırakıp evime döndüm. İçtiğin bardakta dudak izlerini, vazoda çiçeklerini, kül tablasında sigara izmaritlerini sen diye öptüm. insan ayrılınca anlıyor be gülüm, ayrılığın o kor ateşi yakınca yüreği, değerini anlıyor sevdiğinin... Tekrar geleceksin biliyorum, belki şimdi, belki sabah güneşiyle, geleceksin çünkü;biz birbirimiz olmadan yapamayız. İkimiz bir ağacın dallarıyız, kopamayız. Geleceksin biliyorum çünkü birbirimizi çok seviyoruz. Çık gel gülüm karanlıkları yırtarak, kapımı tıklatmadan bir melek gibi pencereden süzül gir içeri, sana bir kahve yaptım bekliyorum, soğumasın, haydi gel artık merakından ölüyorum. bekletme sevdamızı,özlemlerimizi bekliyorum.
12.06.2007
Kazım Doğan


Kazım Doğan

Okunma Sayısı
Toplam: 1564
Bu yıl: 64

Yayınlanma : 18.12.2010

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook
DİĞER ŞİİRLERİ

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.