Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - Buluşsun yeter

Buluşsun yeter

Dünyalara değişmem, senle geçecek anı Gözlerim, gözlerinde bir kez dolaşsın yeter Feda olsun ömrümün geri kalan zamanı Nefesim nefesinle bir kez buluşsun yeter Ok gibi kirpiklerin saplandıkça bağrıma Yanan dudaklarınla bir merhem yap ağrıma Tebessümler ederek cevap verip çağrıma Sesin kulaklarıma bir kez ulaşsın yeter Saçların gölgesinde serinlenip, dinlensem Gerdanındaki benden bir bûse nasiplensem Nazar-ı gizeminle tutuşup küle dönsem Küllerime terinden bir katre düşsün yeter
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 1794
Bu yıl: 16

Yayınlanma : 18.12.2010

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.