Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - Beni ağlattı gönül

Beni ağlattı gönül

Ruhuma, damla damla zehirler kattı gönül Esaret zincirini, boynuma attı gönül Sürmeden zevki sefa bunca yıllık ömrümde Kahpece tuzaklarla, beni aldattı gönül. Beynime saplı mısmar(*) , yüreğim volkan gibi Gözlerimden dökülen; hem kezzap,hem kan gibi Ejderha kusmuğunda âb-ı hayat arattı Kıymet bilmeyenlere ucuza sattı gönül. Efsunlu hançerlerle katledildi yıldızım Feleğin kırbacına, takılı kaldı hızım Dûçar olup zindana, karardı bin bir ümit Her derde merhem iken, beni ağlattı gönül. Mısmar: Büyük çivi
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 1718
Bu yıl: 4

Yayınlanma : 18.12.2010

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.