Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - Kahraman Polis

Kahraman Polis

Nöbeti başında gece ve gündüz Canı pahasına bekliyor polis Dere tepe sanki onlara dümdüz Destanlara destan ekliyor polis Anadan, babadan, evlattan, eşten Uzakta kalsa da usanmaz işten Gönlünü kaptırmış göreve baştan Bilir, vatan hizmet bekliyor polis. Tâc etmiş vatanı, milleti başa Şaşmamış sevgisi zerrece hâşâ! Hedef olmuş göğsü, taş yağmış başa Akıyor kanları, bıkmıyor polis. Yardımcı olmalı, işleri ağır Sadece gerekli yerlerde çağır. Şehitler verdikçe yanarak bağır Acımıza acı ekliyor polis.
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 1751
Bu yıl: 10

Yayınlanma : 18.12.2010

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.