Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mediha Kuşcular - BEKLEDİMMM

BEKLEDİMMM

Gözlerimden bir damla yaş daha aktı biraz önce seni sevmek yine canımı acıttı neden bilmiyorum bugün her günden daha çok ihtiyaç duydum sana bilmiyorum nedenlerine sığındığım cümlelerin cevaplarını sadece canımı acıtan sözler var şarkılar yetmiyor seni anlatmama tam olarak bahsedemiyorum yine senden bugün ne yaptın diye soramayacak kadar yorgun yüreğim uyumak istiyor belki gözlerim ama ya kalbim onu nasıl uyuturum bu gecenin şafağında dönemeyeceğim düşüncelerime söz verdim.
Bir kez daha kan geldi cümlelerimden noktasız virgülsüz devam ettim yokluğuna boşluklara boşluklar ekledim sen gelirsin diye adaklar adadım gecelere dualar ekledim yalvarışlarımda boğuldu benliğim Seni dedim ya hep, ben var ya bu gece yine seni çok özledim.
Söz verdim sabahlara bu kez gözlerim şişmiş olarak uyanmayacağım diye tutamadım yine,gecelere yemin ettim ağlarken uyuyup kalmayacağım diye yine yenildim yüzümü dönüyorum aynalara bakamıyorum gözyaşlarımın ıslatıp iz bıraktığı yanaklarıma. Sağa sola kıvrılmış saçlarımda toka değil, senin iz bırakmanı istiyorum küçük sözler kuruyorum sana, beynimde yetirebildiğim kadar sevgimi seviyorum seni işte….
Bir kaldırım taşına daha çarpıyor gözlerim bir sokak lambasına daha, saçlarım rüzgarda savruluyordu görmeliydin tuzlu gözyaşlarımı nasılda çılgınca yakıyordu bedenimi kar yağıyordu sonra hafiften kirpiğimin tamda ucunda görmeliydin benim gibi eridiğini çalan şarkıyı duymayan kulaklarımın senin hasretinde boğulduğunu görmeliydin işte yine yine yine göremedin .
Sonunun gelmeyeceğini bildiğimden susmuyordun sürekli konuşuyordum işte sanki susarsam konuşamayacaktım bir daha saklıyordum sana ağlıyor ama sezdirmiyordum anlamalıydın sensizliğin beni pençesine düşürdüğünü anlamalıydın yıl dediğinde ağzından kolay çıkarken bir türlü geçmediğini anlamalıydın..bu gece perdenin ucunu kaldırdım bi an sen bakar gibi hissettim,yanağımdan süzülen damlalarda sen ol istedim dudağımın kenarında senin ismin bedenimde senin resmin üşüyorum işte bekliyorum tam burada senin uzağında seni bekledim ……

Mediha Kuşcular

Okunma Sayısı
Toplam: 1939
Bu yıl: 157

Yayınlanma : 4.12.2013

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.