Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
me bilen - Kendine İyi Bak Deme

Kendine İyi Bak Deme

Kendine iyi bak deme Ben giderken kendimi sende bırakıp gideceğim Bana iyi bak Çok üşüdüm Çok yıprandım Saç uçlarıma kadar kırgınım Çaresizlik denen şeyi erken yaşlarda tanıdım Kendine iyi bak deme Ben giderken kendimi sende bırakıp gideceğim Ve senide kendimle götürüp gideceğim Yani sadece bedenlerimiz ayrılmış olucak Yani sen bir daha göğsümde uyuyamayacaksın Yani hayal kurucaz sadece artık Ben bu yolu yürürken el ele yürüdüğümüzü düşüneceğim Sen bir yastığa ben diye sarılıp uzanıcaksın Kendine iyi bak deme Çünkü; Sensiz iyi olmanın hiç bir anlamı yok
me bilen

Okunma Sayısı
Toplam: 1816
Bu yıl: 5

Yayınlanma : 19.05.2012

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.