Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
me bilen - Kağıtlara Kusuyorum

Kağıtlara Kusuyorum

İhanetini unutana kadar aldatmak istiyorum. Saçının teline bile dokunamadığımdan Yeni cinayetler işlemem lazım Öfkemi dindirmek için. Odamın her köşesinde yapılmış intiharlarım var. Terkettiğim şehirlerin sayısı bini geçti. Aynı gökyüzünü paylaşmıyacağımız bir şehir bulabilseydim unutabilirdim seni... Öfkemi dindirene kadar küfretmek istiyorum. Sana göre bu aşk içimde bir edepsiz yaratmıştı. Oysa ben sadece kağıtlara kusuyorum
me bilen

Okunma Sayısı
Toplam: 1412
Bu yıl: 9

Yayınlanma : 19.05.2012

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.