Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Ercan İriş - Tam Dayaklık Aşk

Tam Dayaklık Aşk

Senin şehrine yağmur yağsa 
Benim gözlerim dolardı İki yakası birden kirlenirdi hayatımın 
Düşüp öylece kalırdım ortasında ıslak kaldırımlarının 
Ne vakit kalkıp sana koşmayı dilesem 
Oluklarımdan sana akmak istesem 
Sen yalnızlığı aramıza bir set gibi çekerdin 
Bütün korkularının sebebi bendim 
Benden kaçardın 
Sen benden kaçarken 
Ben senin yokuşlarına çıkardım 
Nöbet tutardım mutluluklarına 
Soğuğunda üşürdüm yalnızlıklarının 
Rabb'e dua ederdim senin için Ama sen, sen bilmezdin Senin ufkuna esmerlik vursa Benim bütün renklerim koyulaşırdı Görmesem de olurdu eskidiğini yüreğinin Hissederdim Kesmesin diye yolunu pusuda bekleyen acılar Rabb'e dua ederdim Şehir olurdum meskenlerine Sana yanardım ılık ılık Ama sen bilmezdin Aslında bilmek istemezdin Anlayacağın tam dayaklık bir aşktı benimki Azarlandıkça çığ gibi büyüyen Dağlarımı ayaza veren Laftan anlamayan Ele güne rezil eden Baş belası bir aşk Ve ben bu ağır melodinin elinde esir Esaretinde yaşayan mağdurum Yeter artık sevgili, ne duruyorsun? Ya gel, acılarımı dindir Ya da gel, sana yanan bu yüreği söndür
Ercan İriş

Okunma Sayısı
Toplam: 1102
Bu yıl: 71

Yayınlanma : 19.02.2015

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.