Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Sevda Sever - ÖLÜ KALPLER

ÖLÜ KALPLER

Öldürürler anne, İçindeki o masum çocuğu, Samimiyetle büyüttüğün, Sevgi tohumlarını, Evden yükselen mutluluk sesini, Mutfaktan tüten yemeğin ateşini, Ellerinle tuttuğun gerçekleri öldürürler, Sonra renk bile vermeyen bir pişkinlik, Kaplar yüzlerini, Senin düşünmeye cesaret edemediklerinle, Gurur duyarmışcasına barışık yaşamayı Gösterirler , Bir şairin sözü gelir aklına ; Kadınlar bile adam gibi sevebilir ama bazı adamlar anlamını bile anlayamazlar dersin. Susarsın sadece...
Sevda Sever

Okunma Sayısı
Toplam: 346
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 1.01.2019

Etiket: AŞK İHANET ALDANIŞ
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.