Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Sevda Sever - İHANET

İHANET

Yine derdim yüreğimle, Hadi toparlan gidelim buradan diyorum, Yetmedi mi bu düşüp kalkmalar, Dizlerine vurup dövünme diyorum, Aşkım demeyle olmuyormuş gerçek sevdalar, Yüreğime sus diyorum, Öyle büyük sus ki; gidişine toz olsun bütün çığlıklar, Benimki sevmekti diyorum, Gerçekten sevmekti ihanetle kucaklaşana kadar, Şimdi gerçeklerle ilikle düğmelerini yüreğim, Beylik laflar etme, Gidişinin sessizliğine göm haklı, haksız kalan tüm kelamları, Hoşçakal diyecek kadar bile lüzum görme yüreğim, Bu yürek hoş bulmak için aldanmadı mı? Hadi şimdi toparlanma vakti, Geriye şafakla sökülmüş bir ayrılık, Ve masum iki evladın yuvasız kalışı kaldı, Beylik laflar etme, Can yakanın yaktığı yanına kalmadı, Onursuz bir sevgi yerine, Onurlu bir ayrılık herkesin hakkı...
Sevda Sever

Okunma Sayısı
Toplam: 499
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 1.01.2019

Etiket: AŞK İHANET ALDANIŞ YORGUN YÜREKLER SADAKATSİZLER
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.