Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Sevda Sever - KENDİMİ BIRAKTIĞIM YERDEYİM

KENDİMİ BIRAKTIĞIM YERDEYİM

Seni değil, kendimi bıraktığım yerdeyim, Dolu dizgin mısralarda, Yine defter kokusunda gizli, Kalemin mürekkebinde kederliyim, Kayalara vuran dalgalardaki ilham perisi, Rüzgara kucak açan şair yürekteyim, Bir öfke gizlemedim düne ya da bu güne, Sükutuma kanayan yaralar saklamış ahlar içindeyim, Direnişim sana değil, Vehminde gizlemeye çalıştığın ihanetine, Pişkinliğinle üzerini örtebilirsin, Ama yüreğindeki yamalar gözlerinde, Şimdi sana yollar feda ediyorum. Bense veda edecek kadar bile hatır bırakmadığın kahvedeyim, Güneşi de ,yağmuru da seven mevsimlerdeyim, Yarım kalan ne varsa eyvallah, Kalan umutlara güç olacak sözlerdeyim, Ben seni değil, kendimi bıraktığım yerdeyim, Gecenin karanlığında, Onurlu bir yalnızlığın koynunda, Kelamların buluştuğu şiir tadında, Elemlere inat tutunduğum hayat yolunda, Adını yaşatamadığın sevdanın, Şair yürekli kadının mabedindeyim, Ben seni değil, kendimi bıraktığım yerdeyim, Sana hiç ait olmamışcasına kendimdeyim...
Sevda Sever

Okunma Sayısı
Toplam: 526
Bu yıl: 6

Yayınlanma : 3.01.2019

Etiket: ŞİİR ŞAİR AŞK ACI İHANET GERİ DÖNÜŞ AYRILIK
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.