Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Sevda Sever - VEDA GECESİ

VEDA GECESİ

Yüreğin çırpınışı, Bu kez ayrılık sancılı, ağrılı, uykusuz ve yorgun, Direniyorum geceye, eve gitmek istemiyorum mesela, Gece ilerliyor karalığa bense kendi karanlığımda, Kaybolmaya çalışırcasına uzanıyorum puslu bir şafağa, Gözümdeki her damla yaş ile biraz daha tadıyorum acımı, Kadeh yok, şarap yok, şarkı yok bu gece, Unutmuyorum bende kalan seni ve ayrılığı, Unutmamak ve bir daha seni sevecek biri olmamak için, Sineye çekmeden, içime çekiyorum, Geriye kalmış, yaşanmış ve bitmiş tüm anıları, Sözcüklerim cümle cümle çoğalıyor içimde, Ama ben şiir olamıyorum, kalem bulamıyorum, Ya da sevgimden bahsetmesinden korkup, Mısralarımı, suskunluğuna ve suskunluğuma düğümlüyorum, Bu gece, sessiz çığlıklarım da konuşuyor dışa vurulmamış herşey, Ve ben bütün özlemlerimi yeni yaşımda göz yaşlarımla alkışlıyorum, Annemden kalan bir avuç toprağa sarılmak istiyorum, Sanki senelerimi değil, sevgilerimi ve sevdiklerimi eskitiyorum, Bu gece ben susup kaderi tadıyorum, Radyoda çıkan şarkılarda kendimi buldukça, Yüreğimden taşıp sabrımı aşıyorum, Bu kez ayrılık sancılı, ağrılı, uykusuz ve yorgun, Saat gece yarısı olsa da derin acılarımdan çıkıp, Evin yolunu bulamıyorum, Deste deste, destan olmuş sevda, Ben sevdayı unutanın matemiyle, Adını unutup, adına şiir olmuş kadını yaşıyorum, Şarap yok, kadeh yok, rakkas yok bu gece, Seni unutabilmek için geceme ayrılığı iliştirip, Üzerime yalnızlığımı giyinip, Sensizlikten kalan, eskimeye mecbur bir bavulla, Benliğime gidiyorum, En derinime kadar tattım bu gece ayrılığı, Bu son veda sevdiğim bir daha dönmemek üzere gidiyorum, Bu da şair yürekten son bir veda şiiri, Elveda demeden, gidiyorum.
Sevda Sever

Okunma Sayısı
Toplam: 1112
Bu yıl: 6

Yayınlanma : 3.01.2019

Etiket: VEDA AYRILIK HÜZÜN ACI SEVİ
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.