Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Sevda Sever - MEÇHUL SEVGİ

MEÇHUL SEVGİ

Zihnim öylesine bulanık ki; Derleyip toparlayabilsem bir şiirden ibaret değil, Bir kitapta nihayet bulur. Öyle derinden hissediyorum ki duygularımı, Ne sevdiğimi söylemeye lisanım yeter bundan gayrı, Nede küfre yeltenmek anlatır bu gamı, Adsız bir mezar var artık yüreğimde, Meçhul bir sevgi kimselerin bilmediği bir yerde, Gidiyorum usulca, Ardım da ne bıraktığımı bile bilmeden gidiyorum, Vazgeçmek ya da kaybetmek değil bu, Onurlu bir sevginin yıkılışı belki de, Belki de saklanmak gerek hatıraların olmadığı şehirlerde, Şairin gözü yaşlı, Ayrılık telaşlı, Ve her nedense kalpler bavuldan daha ağırdı ...
Sevda Sever

Okunma Sayısı
Toplam: 549
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 4.01.2019

Etiket: SEVGİ DUYGU AYRILIK SEVDA
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.