Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mehmet Domurcuk - Bir sayfa bir öykü

Bir sayfa bir öykü

Bir vardı ve sonuydu Zaten öyle olması da gerekiyordu Arzular düşler bir şiirdi çünkü Ani bir başlangıç vardı Ve sonra gelişmeler İlhamımı söndürmüştü İhtirası bir yalandı çünkü Aşk mı şefkat mi Rabbimin önce şefkati Sonrası aşkı söylenir Hakkını vermez isen hakikatın Bir hesap kalır ahirete çünkü Hakikat sen şefkatim sana Her rüzgar eser geçer Sinen limandır bana gülücüğüm 11/10/2004
Mehmet Domurcuk

Okunma Sayısı
Toplam: 324
Bu yıl: 3

Yayınlanma : 23.04.2019

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.