Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mehmet Domurcuk - Büyükler der ki

Büyükler der ki

Eskiden çiftler bozuştuğu zaman Müraacat, barıştırana olurdu Yine birbirlerinin gözlerine bakar El ele tutuşur,o an bir sevgi yumağı oluşur Bütün kırgınlıklar dargınlıklar un ufak olurdu Biz ne oluyoruz Bir şeylerin eksikliğini hissetmek Belki de ne olduğunu bilip ulaşamamak Onlar da hesap yoktu Onlarda güvensizlik yoktu Sende hesap, bende güvensizlik Her şey olacağına varır hesap ne olursa olsun Lakin bende sana değil Kendime olan güvensizlik Kendine olan güvenini ve Şerefini kaybeden her şeyini kaybetmiştir Yeterli bir baba, yeterli bir eş Yeterli bir erkek olamamak Benim barıştırana güvenim kalmadı Hep yeni bir gün,hep yeni bir umut Mehtabı bekledim ay yok yıldızlar yok Ve aslın da bende yokum Ne zaman barıştıranı buldum Ona güvendim işte ben o zaman varım Varsın mehtap olmasın Benden geçmiş artık 24/01/2005
Mehmet Domurcuk

Okunma Sayısı
Toplam: 407
Bu yıl: 4

Yayınlanma : 23.04.2019

Etiket: Romantik
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.