Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mehmet Domurcuk - BENİM Kİ

BENİM Kİ

Her yerde günün yarısı gündüz Her yerde diğer yarısı gece Ben hep karanlıklar dayım Elim gözümü kapatır Işıklardan korkarım Gelmez ki , gelse gidecek Gecesi bana, gündüze gidecek Sevilmek , bana masum Bana hiç gelmeyecek O kadar yol gittim ki Tabanlarım şişti Taş başına oturup kaldım Sinemde koca bir hülya Dünyaları verseler Aha koskoca dünya Bir ben, bir ben Miski amber yerine Bir şişe kolonya ! Benim ki dabakçı hikayesi Rivayet: ben gül bahçesi İtin şeyi burnuma Bir hayat hikayesi 12/10/2006
Mehmet Domurcuk

Okunma Sayısı
Toplam: 404
Bu yıl: 1

Yayınlanma : 7.05.2019

Etiket: dünya
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.