Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mert Çelikay - Prangalarca

Prangalarca

Günler geçer oldu da Takvimden eksilmiyor vakitler Bir adım atsam Gölgemde bitiverir saçlarının Nemisi Ne zaman kaçmaya kalksam Prangalarca bir dizi çifte ray Bir zaman Bir hayal Bir de yaşanmışlığın önünde Uçsuz bucaksız ay
Mert Çelikay

Okunma Sayısı
Toplam: 363
Bu yıl: 4

Yayınlanma : 30.07.2019

Etiket: Pranga saç aşk ay zaman hayal vakit
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.