Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mert Çelikay - Belki

Belki

Bir emektar köstekli saat var Cepkenimin dilinde atadan yadigâr Bir de beş kuruş Mübalağasız Bir iki üç dört beş İzmarit toplarım caddelerden Kazıntıları sarar sarar içerim Tırnaklarım da ondandır sarı Belki Uzar gider bana bıraktığın geceler Ben köşe başı gözlerim Kirpiklerim de ondandır kararır Belki
Mert Çelikay

Okunma Sayısı
Toplam: 489
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 31.07.2019

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.