Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Serkan Ulusan - Mecnun'un Bir Saniyesi

Mecnun'un Bir Saniyesi

Nefes diyerek içime çektiğim sensin Sensin su diyerek içtiğim Gece uyku diye yattığım Sabah uyandığım sensin Senin uğrunda açılıyor Kapanıyor bu gözler Parfüm diye içime çektiğim Baktığım her güzel şey Sigaradan aldığım her duman Konuştuğum her sözcük Duyduğum her ses Vücudumu titreten her his Camın üstündeki su damlacıkları Hayatımdaki her insan Hepsi, hepsi sensin Sen diye bakıyorum her insana Sen zannedip ellerini öpüyor Gözlerinde kayboluyorum Kaldıramıyor insanlar bir an sen olmaya Korkuyla kaçıyorlar benden Benim bir anlık sevgimi kaldıramıyorlar Daha önce hiç sevilmemişler sevmemişler Ondan bu yabancılıkları Dağ, taş, uçan kuş adını fısıldıyor Ayaklarım, gözlerim, ellerim Tüm vücudum seni arıyor Her çiçek kokusunda titriyor bedenim Her yerde senden bir parça var Her yere kokun sinmiş Her taşı özenle sen yerleştirmişsin sanki Her çiçeği sen dikmişsin Her ağacı sen sulamışsın Her hayvanı sen beslemişsin Hepsi minnetle seni anıyor
Serkan Ulusan

Okunma Sayısı
Toplam: 734
Bu yıl: 9

Yayınlanma : 29.08.2019

Etiket: Aşk sevgi
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.