Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Serkan Ulusan - Uçurum Sessizliği

Uçurum Sessizliği

Uçurumdan  aşağı atlamış bir insan gibi Düşüyorum, düşüyorum, düşüyorum. Koca bedenim rüzgarda savrulan kuru bir yaprak misali düşüyor ama vücudum O kaçınılmaz sona bir santim yaklaşmıyor Yer çekimi kanununu biri askıya almış olmalı Korkunç olanı ise Her an yere çarpacak olduğumu bilmek ama bir türlü düşmemek Bir çarpsam yere Yapışsa aciz bedenim yere Tüm bu korku, endişe son bulacak Şiirin sonunu düşünürken Yeri görebiliyorum.
Serkan Ulusan

Okunma Sayısı
Toplam: 338
Bu yıl: 3

Yayınlanma : 6.09.2019

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.