Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Serkan Ulusan - Bir Çift Sözüm Var Size

Bir Çift Sözüm Var Size

Nasıl başlanır bilmem ki söze İçimde kopan fırtınaları nasıl anlatsam size Nasıl göstersem o yangınları Hangi dilde anlatsam Yer yüzünün tüm dilleri eksik Hangi kalemle çizsem Bir yanı hep yarım Hangi kamerayla çeksem Kadrajın dışındakiler her şeyi anlatır Bilemedim abiler Size nasıl anlatsam her şeyi Benim gözümden göstersem size her şeyi Şu gözümdeki gözlükleri Çıkartıp size mi versem Yoksa gözlerimle mi görürsünüz Eğer görebilecekseniz Alın gözlerim de sizin olsun Şu uğuldayan kulakları bir deneyin Mutlaka seveceksiniz Ya boyna çiçek kokusu çalınan burnum Çiçek bahçelerinde bulacaksınız kendinizi Nasıl hissedersiniz bilmem ki Ben olmadan beni yargılamayın abiler Nasıl anlarsınız bilmem ki ben olmayı Şu sol yanımdaki kalbimi Söküp size mi taksam Şu kafamdaki beyni çıkartsam Tepiştirsem kafatasınıza Anlar mısınız bir saniyeliğine halimi Olmaz olmaz mümkün değil Ne siz benim gibi olabilirsiniz Ne de ben sizin gibi olabilirim Siz benim gözlerimle görmezsiniz Ben sizin gözlerinizle kör olurum Ben size nasıl öğreteyim hisleri, duyguları Siz bana nasıl öğreteceksiniz geceleri mışıl mışıl uyumayı İşte durum böyle abiler Bakın hiçbir şey anlamadınız dediklerimden Demiştim size.
Serkan Ulusan

Okunma Sayısı
Toplam: 386
Bu yıl: 4

Yayınlanma : 6.09.2019

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.