Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Serkan Ulusan - Gözlerin Anadolu Gibidir

Gözlerin Anadolu Gibidir

özlerin Anadolu gibidir sevgilim Bilmiyorum bundan daha güzel Bir iltifat olabilir mi? Merhamet doludur gözlerin Şefkatli bir ana gibi bakar çoğu zaman Sıcacık ekmek gibiyse gözlerin Ben de içine atılan tereyağıyımdır. Saçların vardır Upuzun Memleketimdeki dereler gibi Sırtına akarlar İzlerken çoğu zaman Boğulmaktan korkarım. Ellerin vardır sonra Yabancı ellere dememiştir Ellerin pamuk gibidir Yabancı yağmurlara dayanamaz Solar hemen. Sesin vardır Konuşursun ya ürkek bir ceylan gibi Sesin titrer ya üzüldüğün zaman Coşkun bir sel gibi akarsın ya mutlu olduğun zaman Adın geçtiği zaman kulağımda sesin hala. Sen varsın bir de Sen yeni doğmuş bir bebek gibisin Kötülükten habersiz Bu dünyaya yabancı Hala anne karnını özlersin ya. Ben varım bir de Varım da Sen varken yanımda Yok gibiyim çoğu zaman Ama yine de Sen hep yanımda ol.
Serkan Ulusan

Okunma Sayısı
Toplam: 253
Bu yıl: 3

Yayınlanma : 7.10.2019

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.