Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Aykut Taştaban - Kalb-i Cirân

Kalb-i Cirân

Elbet yaratacaktı tanrı; Seni yazabileceğim harfleri. Ve yaz diyecekti, Ama yazmak yetmeyecekti bana. Seni yaşamak, Seninle yaşlanmak isteyecektim. Fakat izin vermeyecekti o Seni nasıl çıkardıysa karşıma, Seni benden uzaklaştırmanın da bir yolunu bulacaktı!
Aykut Taştaban

Okunma Sayısı
Toplam: 265
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 10.10.2019

Etiket: aşk sevgi ayrılık hayat yaşam
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.