Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Fahrettin Batuhan Yazıcı - Olacak

Olacak

Hayata olan bir isyanım var.
İçimde şeytanın iç sesi var.
Çekingen bir kişiliğim var.
Soyutlanmış bir insan var.

İçimdeki sesin bana verdiği ses
Kendini yanlışa yönelt diyor tez
Başkalarının ardında oldum lez
Bazen diyorum ki yeter artık pes

Yoruluyorum kendime yansıyan bir şeylere
Sıkılıyorum düşünülmeden atılan sözlere
Haklı olduğu yerde susarım olduğum yerde
Haklı olduğum zaman bulunurum her yerde

Dört duvar dört köşe yaşadığım yetti.
Dışarıdan içeriye içeriden dışarıya bitti.
Yolumuzun yönü çevre yoluna girdi.
Devama giden duraksamanın bitişi

Devam edilen videonun sonrasında duraksamanın olması istediğiniz zaman istediğiniz yerde fakat hayatınızda mantıklı adımlarla ve kendinizi ifade edişiniz ile mümkün olmasını anlatmak istemiştim. Hatasız kul olmaz sözü çok doğru ve yerindedir. Her insanın yanlışları derecelendiriliyor. İnsan görüşünde ise kendisini düşüncesinde sınırlandırıyor karşı taraf görüşüyle sınıflandırılıyor. Hayata olan tutunmamız doğrudan ve iyi olan bütün güzellikleri kapsaması gerekiyor. (Türk insanı doğrudan haktan ürkmez.) '' Ne Mutlu Türküm Diyene''
Fahrettin Batuhan Yazıcı

Okunma Sayısı
Toplam: 209
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 28.12.2019

Etiket: Bayrak Dünya Millet
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.