Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İbrahim Alezzi - ÇALI SÜPÜRGESİ

ÇALI SÜPÜRGESİ

adam evine gitmişti koltuğa uzandı düşünceleri beynine inen merdivenden inmişti dertlerini ve dünyayı derşn bir nefesle aldı beyni karışıktı ve okadar boştu güneş karanlık beynini daha karartmıştı böyle karanlık düşüncelerde kendisi kendinden kurtolmuştu önünde kapı kapının arkasında duvar hergün anlamsız bulur bu ölümlü aşkları her düşündünde içindeki intihar eden cansızlar artar ayağını uzatıp esnedi cebindeki tüm hayalleri masaya koydu yılarca su içmemiş çiçek gibi gözleri soldu ağzı kurudu ve son kez olmayan umuda tutundu ACABA KAFAMI ÇALI SÜPÜRGESİYLE TEMİZLEMEK MUMKUN MUDUR ?
İbrahim Alezzi

Okunma Sayısı
Toplam: 180
Bu yıl: 6

Yayınlanma : 4.01.2020

Etiket: boş ben sen HAYAT hayat zorluk nefes yaşam BORÇ borç para PARA çallısüpürgesi çalı süpürge çallı
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.