Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Ergün Polat - Aşk'ın Hasreti

Aşk'ın Hasreti

Saçlarındı beni mest eden, Gözlerindi beni benden alan, Güzelliğindi beni kör eden, Kokundu beni sarhoş eden. Yıllar oldu benden gidişin, Dönüşü yok artık bu işin, Son bir kez daha görseydim, Belki de seni affederdim. Artık seninle kavuşmamız imkansız, Unutmaya çalışıyorum çaresiz çaresiz, Kitaplardı bizim hayatımız, Şiirler kadar derindi anılarımız. Hoşçakal sevgilim ben gidiyorum, Artık bunları unutmaya çalışıyorum, Belki bir daha buralara geri dönmem, Öbür dünyada görüşürüz sevgilim.
Ergün Polat

Okunma Sayısı
Toplam: 302
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 5.01.2020

Etiket: Aşk
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.