Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Ergün Polat - Kalbimin Sahibi

Kalbimin Sahibi

Dertliyim sevgilim kimseler bilmez, Geçmiş silinir ama aşkım silinmez, Sensiz geçen günlerde yüzüm gülmez, Güzelliğin hiç aklımdan gitmez. Derdimi anlattım uçan kuşlara, Resmini çizdim bütün diyarlara, Gözyaşım sel oldu gel baksana, Ne yaptıysam sen yoksun yanımda. Senin olsun bu kalbim, Sana baktıkça eridim bittim, Beni bırakma inan biterim, Kalbimin sahibisin SEVGİLİM.
Ergün Polat

Okunma Sayısı
Toplam: 346
Bu yıl: 17

Yayınlanma : 8.01.2020

Etiket: Aşk
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.