Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Ergün Polat - Gençliğimi Mahfettin

Gençliğimi Mahfettin

Her sevgi de bin ah ettim, Gençliğimi mahvettim, Bilmem ki ne günah ettim, Gülemem ben yalan dünyada. Her gün sana yeni şiirler yazardım, Yırtar atar kendime kızardım, Öldür beni derin olsun mezarım, Çek git artık Gençliğimi Mahfettin
Ergün Polat

Okunma Sayısı
Toplam: 255
Bu yıl: 6

Yayınlanma : 9.01.2020

Etiket: Hüzün
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.