Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Ergün Polat - GÜVERCİN

GÜVERCİN

Güller soldu gözyaşları sel oldu, Yaprak döktü bütün ağaçlar, Ağlayan göz gülmez oldu, Gel gülüm gel çok özlüyorum. Neden kaçıp da gittin, Beni dertlere terk ettin, Bir güvercin gibi güzeldin, Gel gülüm gel çok özlüyorum.
Ergün Polat

Okunma Sayısı
Toplam: 210
Bu yıl: 5

Yayınlanma : 17.01.2020

Etiket: Aşk Sevgi Romantik
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.