Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İsmail Esiner - Ben Seni Öperken İki Kere Sevdim

Ben Seni Öperken İki Kere Sevdim

Kapandı tüm kapılar Aşk anlamak için var Sev beni sev sarmala Sevmeyi sadece bende anımsa Seni öperken iki kere sevdim Kader iki yol çıkarır karşına Gelip geçici hevesler yaşanmış zamanla Elin elimde olduğunda anla Seni öperken iki kere sevdim Bırak aksın duygular düşünceler Şelale misali tüm sevişmeler Kalbinin içindeki benim Seni öperken iki kere sevdim Yıldızların adını sen söyle En son kalan zirvede olan bizimle Akşamların sırrını sen bil sen bil be Seni öperken iki kere sevdim
İsmail Esiner

Okunma Sayısı
Toplam: 279
Bu yıl: 10

Yayınlanma : 18.01.2020

Etiket: ben seni dünya sevgi aşk güncel sitem sistem nerede nereden git bul şiir şair sayfa
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.