Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İsmail Esiner - Biraz Bekle

Biraz Bekle

Hani diyorlar ya aynı şehirde olmak Bile yeter Ben seni göremedikten Sonra Aynı dünyada olmak bile keder Bedenim sıcak olsa Ne olacak Yüreğim buz tutmuş Derinliklerde Nefesim kesilmiş yine Sensizlik de Aynı şehirde olsak Ne benim yüreğim ısınacak ne de tenim Aşkımı göremedikten Sonra, Bu aşkı kime şikâyet edeyim Seni sensizliğin ile yaşamak Ve Kollarında kaybolmak Gözüm kapanınca Düşlerimde sen Benim hayalimi bir bilsen Dur oynama yaşanmış zamanı Puzzle gibi darmadağınık Olmasın her anı Toplansın yerli yerince Son parçasını sen bırak, sen benden önce Ama dur Biraz bekle Hatta kal istersen sen bu gece Bozup yapalım yeniden aşkı sevdayı Yaşadığımız Hatıraları analım Kaybolmamış tazelenmiş Yaşadığımız anı analım
İsmail Esiner

Okunma Sayısı
Toplam: 289
Bu yıl: 6

Yayınlanma : 22.01.2020

Etiket: İsmailEsiner Türkiye İstanbul Burdur Denizli İzmir Ankara Adana Bursa Konya Antalya Mersin Isparta Hüyük Uşak Ortaca Afyonkarahisar Sivas Kırşehir Aydın Mugla İskenderun Kutahya Marmaris Kusadasi Beysehir bodrum Marmaris efes alacatı Selçuk Aksehir Ere
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.