Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İdris Alpaslan Çalış - Anne

Anne

Gece merak etme, üstün açık kalmaz Akşam merak etme, karnın aç kalmaz Kavga da merak etme, başın yerde kalmaz Eğer bir gün dışlanırsan yanın boş kalmaz. Doğar doğmaz karşına çıktı o güzel kadın Yüzüne baktığında görürsün parlayan altın Farkında değilsin hala sana verilen şansın Sarıl ona hiç korkmadan belki son şansın.                                               
İdris Alpaslan Çalış

Okunma Sayısı
Toplam: 170
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 23.01.2020

Etiket: Anne hayat çocuk
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.