Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İdris Alpaslan Çalış - Sen olmayınca babam

Sen olmayınca babam

Param yok param bitti Canım yok canım gitti Arkadaşım yok dostum gitti Sen olmayınca babam hayat bitti Gücüm yok dermanım yok Ayım yok güneşim yok Gecem yok gündüzüm yok Sen olmayınca babam bana alacak nefes yok Güreşecek arkadaşımdın sen Faizsiz sonsuz kredi veren bankamdın sen Alacağım son nefesimdin sen Sen olmayınca babam toz oldum uçtum ben.
İdris Alpaslan Çalış

Okunma Sayısı
Toplam: 219
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 23.01.2020

Etiket: Baba babam arkadaş yoldaş dost para kredi faiz can
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.