Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İsmail Esiner - Birde Rüyada Kalan Yanım

Birde Rüyada Kalan Yanım

Hayal oldu her mevsim
Düşlerde kaldı tüm günahlarım
Yaşanmışlığımla her zaman, kendimi yaşadım
Giden her güneşin ayazı oldu yalnızlığım
Kol kola sokaklarda dolaşan bir ben vardım
Birde rüyalarda kalan yanım

Uzakların bitmiş halleri
Gidenlerin gelmeyen gidişleri
Sırra kadem basmış geçmişliğin
Yokluğuyla giden hayalleri

İsmail Esiner

Okunma Sayısı
Toplam: 268
Bu yıl: 3

Yayınlanma : 25.01.2020

Etiket: Türkiye İstanbul Burdur Denizli İzmir Ankara Adana Bursa Konya Antalya Mersin Isparta Hüyük Uşak Ortaca Afyonkarahisar Sivas Kırşehir Aydın Mugla İskenderun Kutahya Marmaris Kusadasi Beysehir bodrum Marmaris efes alacatı Selçuk Aksehir Eregli Pamukkale
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.