Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İsmail Esiner - Aşktan Anlayan

Aşktan Anlayan

Bak giden karşıdan
Sevmenin düşmüş hali
Öpülmek mi sevmek mi?
Dünyanın ahvali
Döndü yine gün, ikindi den
Gelmez olsaydı sensiz gecem
Düşün sevilmekten sevmek bahsedenleri
Şiirin içinde ölümüne yazıp geçenleri
Yaşamayı konu eden, gönülleri
Geçen koskoca bir ömürdü belki
Giden ruhun içindeki feryat figan
Kimler kaldı kimlermiş aşktan anlayan

İsmail Esiner

Okunma Sayısı
Toplam: 281
Bu yıl: 17

Yayınlanma : 26.01.2020

Etiket: Türkiye Denizli İzmir Ankara Adana Bursa Konya Antalya Mersin Isparta Hüyük Uşak Ortaca Afyonkarahisar Sivas Kırşehir Aydın Mugla İskenderun Kutahya Marmaris Kusadasi Beysehir bodrum Marmaris efes alacatı Selçuk Aksehir Eregli Pamukkale Darica Balıkesir
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.