Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İsmail Esiner - Aşk Ölümsüz Kalacak

Aşk Ölümsüz Kalacak

Beni de böyle sev
Aşk
Biraz psikopat
Biraz manyak
Canın acıyınca
İlk koşan ben olacak

Bakma sağına soluna
Benden başkası
Yanında olmayacak
İşte o zaman

O aşkın farkına varacaksın
Cesaretin olmadığı
Yerde
Hiç bir zaman
Hiç bir aşkı yaşayamayacaksın

Aşk ölümsüz kalacak
Her zaman
Bir sen anlamayacaksın
Buna inan

İsmail Esiner

Okunma Sayısı
Toplam: 291
Bu yıl: 17

Yayınlanma : 10.02.2020

Etiket: Türkiye Denizli İzmir Ankara Adana Bursa Konya Antalya Mersin Isparta Hüyük Uşak Ortaca Afyonkarahisar Sivas Kırşehir Aydın Mugla İskenderun Kutahya Marmaris Kusadasi Beysehir bodrum Marmaris efes alacatı Selçuk Aksehir Eregli Pamukkale Darica Balıkesir
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.