Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İsmail Esiner - Birbirimizi Kayıp Ettiğimiz

Birbirimizi Kayıp Ettiğimiz

Kaybolmadık mı yıldızlı gecelerin altında Bir sen vardın bir de ben yanında Düşlerimiz hayal ederken bakardık Ay ’ a Yüreğimiz atmadı mı aynı anda Cesaret mi kalır insanda sev demeye Aşkı yürekte yaşadık bir de tende Dokunmalar oldu göz göze geldiğimizde Yaşamak mı ölmek mi soralım birbirimize Anılarımız vardı belli belirsiz Yaşamalar her zaman çaresiz Gözler den Dökülen yaşlar bizden habersiz Baktığımız yollar değil miydi Birbirimizi kayıp ettiğimiz
İsmail Esiner

Okunma Sayısı
Toplam: 253
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 29.02.2020

Etiket: Türkiye Denizli İzmir Ankara Adana Bursa Konya Antalya Mersin Isparta Hüyük Uşak Ortaca Afyonkarahisar Sivas Kırşehir Aydın Mugla İskenderun Kutahya Marmaris Kusadasi Beysehir bodrum Marmaris efes alacatı Selçuk Aksehir Eregli Pamukkale Darica Balıkesir
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.