Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İsmail Esiner - Ben Hep Sever İken Ağladım Kendi Kendimce

Ben Hep Sever İken Ağladım Kendi Kendimce

Kayboldum içimde kayboldum kendi kendimde Bulmaya çalışmıyorum hiçbir şekilde Sevmeler acı verse de Ben hep sever iken ağladım kendi kendimce Dualar içindeki isimin idi geçmişimi silip giden Geleceğim inan bilmesem Yürekten bile söylesem Ben hep sever iken ağladım kendi kendimce Konuşmalarım titrek kelimelerin içinde geçerken Duydukların nefret bile değildi kulakların içinde Sever iken ölümüne sevsem her seferinde Ben hep sever iken ağladım kendi kendimce Gel birde bana sor sendeki beni Gel birde yüreğime sor bendeki rengini Gelirde bana sorarsan bendeki seni O duygularda ki sevmenin asıl adı neydi Ben hep sever iken ağladım kendi kendimce
İsmail Esiner

Okunma Sayısı
Toplam: 191
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 21.03.2020

Etiket: Güncel Türkiye Denizli İzmir Ankara Adana Bursa Konya Antalya Mersin Isparta Hüyük Uşak Ortaca Afyonkarahisar Sivas Kırşehir Aydın Mugla İskenderun Kutahya Marmaris Kusadasi Beysehir bodrum Marmaris efes alacatı Selçuk Aksehir Eregli Pamukkale Darica Ba
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.