Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
İsmail Esiner - Anladığın Yerden Sev Beni

Anladığın Yerden Sev Beni

Gözlerinin arkasında saklasana beni Düşüncelerde sevmek bile güzeldi Kalbin içindekiler tutkudur belli Ağlamalar sevmelerle eş değer mi? Yürekten dökülen sözlerin içinde ki seni Kayıp ettim uzatsana ellerini Bakma yaşanacak hayat değil ki benimkisi Sadece kucakla kucakla Anladığın yerden sev beni
İsmail Esiner

Okunma Sayısı
Toplam: 198
Bu yıl: 14

Yayınlanma : 9.04.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.