Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Sevda Sever - Yılgın Sevda

Yılgın Sevda

Nerden başlasam bilemiyorum artık, Kelamlar düğüm düğüm oldu içimde, Koca bir kara delikten kendi çığlıklarımı İşitir gibiyim, Ve sanki benden başka duyan da yok. Çürümüş dizlerim var düşüp kalkmalardan, Yıpranmış yüreğim var kavgalardan, İşin içinden çıkamıyor aklım, Bir tek acım taze kaldı saramadım, Yorgun gözlerimin ardında bitmeyen yaşlarım. Kolumu kanadımı kırdılar uçamadım. Bir yalana hapsettiler hayatımı, Sıyrılıp kaçamadım. Her gün aynı yaşanmışlıklara direndim ve direnmekteyim. Bir umut yeşertmeye çalıştıkça içimde, Çiğnediler fidanlarımı büyütemedim, Bazen öfkem taştı dilimden, Fütursuzca sarfettim hakkı olana hakettiğini, Öylesine pişkindiler ki derdimi anlatamadım. Velhasıl kelam vazgeçmenin kıyısında kaldım. Denizler kadar hoyratken duygularım, Kendi dalgalarımda boğuldum, Yüzebiliyorken kurtulamadım, Sonunu bilmediğim bir yolda yürüyorum hala, havada asılı kalmış sevgime rağmen , Nefesim kesiliyor nefes olmak isterken sevdiklerime, Ben beni öyle kaybettim ki hala bulamadım. Genç bedenimin yaşlı ruhunu hiç bir mutluluğa sığdıramadım. Öyleyse hoşçakal sevdiğim, Hoşçakal ...
Sevda Sever

Okunma Sayısı
Toplam: 168
Bu yıl: 5

Yayınlanma : 25.04.2020

Etiket: Yorgunluk hayat acı keder direniş umut sevgi vazgeçiş
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.